2021 04 29

Pasveikink mamą

Tavo mama ypatinga. Nepamiršk jai to priminti ir Motinos dienos dovanomis pasirūpink iš anksto. Užsuk į PC G9, rinkis iš gausybės pasiūlymų ir nudžiugink ją nuoširdžiu dėmesiu.

MONAMI

Šį sekmadienį visi MonAmi kepyklėlė tortai pražys gėlėmis. Išrink mamos mėgstamiausią ir praleisk su ja saldų pasimatymą.  

KNYGYNŲ TINKLAS VAGA

Užsuk į knygynų tinklą VAGA – čia taikomos 30 proc. nuolaidos Odoro namų kvapams ir iki 70 proc. nuolaidos romanams. Tobulas derinys mamai.

GYMPLIUS

Padovanok gerą savijautą ne tik sau, bet ir sportuoti mėgstančiai mamai. Dabar abonementas GymPlius kainuos nuo 9,90 Eur/mėn. 

Abonementą įsigyti gali čia: https://gymplius.lt/kainos

JNBY

Išrink drabužį ar aksesuarą iš naujos JNBY Lithuania  SS21 kolekcijos ir pasveikink mamą stilingai.

DE’BOUTIQUE

Dovanok aukščiausios kokybės rankų darbo šokoladą iš De’butique ir parodyk mamai, kokia ji ypatinga.

INDIGO NAILS

Pakviesk mamą į saloną Indigo Nails – pasilepinkite  grožio procedūromis ir popiete kartu. 

ABOUT

Parduotuvėje ABOUT surasi naujas pavasario-vasaros kolekcijas, Agnės Kuzmickaitės, menininkės Garbanotos kolekcijų drabužius ir kitus kokybiškus gaminius.

GERA DOVANA

Išpildyk mamos norus ir užsakyk atpalaiduojantį masažą, viešnagę levandų ūkyje ar SPA procedūrą – Gera dovana dabar taiko 20 proc. nuolaidas. Pasiūlymų ieškok www.geradovana.lt 

JOGLĖ

Tvarkingi, švarūs ir kvapnūs drabužiai spintoje nudžiugins bet kurią moterį. Iki gegužės 10 d. švarumo centras  Joglė taiko nuolaidas žieminių drabužių valymui, o parfumuotus skalbiklius su Joglės kortele įsigysi su -5% nuolaida.

Visus pasiūlymus rasi PC G9, adresu Gedimino pr.9