„RoyalSmoke.lt“ – elektroninė parduotuvė, įkurta siekiant pasiūlyti alternatyvą tabako gaminiams. Mes pristatome naujos kartos produktą – elektroninę cigaretę, elektroninių cigarečių skysčius ir jų priedus. Elektroninės cigaretės tiek savo išvaizda tiek poveikiu gali priminti įprastas tabako cigaretes.

 

Esame specializuotas elektroninių cigarečių tinklas turintis 15 parduotuvių 7 Lietuvos miestuose. Prekiaujame profesionaliomis, sertifikuotomis, aukštos kokybės elektroninėmis cigaretėmis tiek mažmenoje tiek didmenoje. Siūlome ne tik platų elektroninių cigarečių, bet ir įvairių skonių e-skysčių  pasirinkimą.

 

„RoyalSmoke.lt“ yra prieš nepilnamečių rūkymą ir nerekomenduoja šios prekės nerūkantiems.

 

Savo veiklą vykdome vadovaudamiesi sąžine, gera morale bei įstatymais. Esame atviri savo klientams, todėl pateikiame objektyvią ir išsamią informaciją apie šį produktą.

 

Bendradarbiaujame su didžiulę patirtį šioje srityje turinčiomis kompanijomis. Visi produktai turi CE, RoHS ir SGS sertifikatus, o  tai liudija, kad produkcija yra saugi ir pritaikyta Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Azijos rinkoms.