2017 04 21

LOCALS.LT | Latvijos mados ir dizaino POP-UP

Lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT atidaryta Latvijos mados ir dizaino pop-up, kuri vyks iki gegužės 7 d. Pop-up kaip niekad gausi – čia savo kūrybą pristato 20 pačių stipriausių Latvijos dizaino vardų, tarp kurių Baiba Ladiga, Keta Gutmane, Amoralle, Yayoi, Dace Bahmann, Talented, One Wolf ir kiti.

Jau ne pirmą kartą Lietuvoje viešinti Keta Gutmanė pasidžiaugė, kad nors Latvijos dizainerių bendruomenei trūksta aktyvumo bendraujant ir bendradarbiaujant Latvijoje, tokie renginiai – puiki proga susipažinti tiek su Latvijos kolegų, tiek ir kaimyninių šalių dizainerių kūryba.

Viena ryškiausių Latvijos mados ir dizaino pop-up dalyvių Baiba Ladiga, kūrusi mados iliustracijas tokiems mados grandams kaip Vogue (Kinija), Šanchajaus mados savaitė, Takashimaya universalinė parduotuvė (Kinija), „Pastaiga”, „Euroskor” ir kt., balandžio 26 d. LOCALS.LT skaitys paskaitą „Mados Iliustratoriai, stiliai ir galimybės” ir ves kūrybines dirbtuves „Mados iliustracija – portretas, naudojant skirtingas priemones”.
Latvijos mados ir dizaino pop-up balandžio 20 – gegužės 5 d. Vilniuje, Locals.lt lietuviško dizaino namuose.