2017 10 25

Livinn – sveiki produktai | Naujo derliaus extra virgin alyvuogių aliejus Novello!

Jau turime naujo derliaus šviežiai spausto ypač tyro ir ekologiško extra virgin Novello alyvuogių aliejaus „Centonze“ iš Sicilijos. Spaustas šių metų spalio pradžioje iš pirmųjų naujo derliaus, ne ilgiau nei prieš 4 valandas rankomis rinktų alyvuogių. Šalto spaudimo. Nusipirkti ir paragauti galite „Livinn – sveiki produktai“ parduotuvėje. Šiuo metu vyksta Novello aliejaus degustacija!

Pats ankstyviausias extra virgin aliejus vadinamas Olio Novello. Jis vartojamas nenusistovėjęs, tad yra labiau drumstas, skaisčiai žalios spalvos. Novello spaudžiamas iš pirmojo derliaus, kuris nuimamas dar prieš alyvuogių skynimo sezoną lapkričio mėnesį.

Olio Novello – išskirtinai biologiškai aktyvus, polifenolių ir kitų maistingųjų medžiagų turtingas alyvuogių aliejus, pasižymintis intensyviu kvapu ir skoniu su aiškiu kartumo poskoniu. Labiausiai jis vertinamas dėl savo maistinės sudėties, tačiau daugelio mėgstamas ir dėl skonio. Tikrai patiks alyvuogių aliejaus mėgėjams, gurmanams. Skanaukite su duona ciabatta, pilkite ant salotų ar kitų patiekalų. Sužinokite dar daugiau >

Kiek naujajame jėgos! Pakanka tik pauostyti! Kokia spalva! Konsistencija! Nepakartojama!