2017 04 28

H&M | Vienetiniai drabužiai sužibo „MET GALA“ renginyje

2017 m. Metropoliteno muziejaus Kostiumų instituto pokyliui #HM tokioms garsenybėms kaip Nicki Minaj, Future, Ashley Graham, Joe Jonas, Jourdan Dunn, Sasha Lane ir Stella Maxwell sukūrė išskirtinius įvaizdžius.

„H&M“ dizainerių komanda, įkvėpta šiemetinės Kostiumų instituto parodos „Rei Kawakubo/Comme des Garçons: Art of the In-Between“, sukūrė įvaizdžius, primenančius daugelį R. Kawakubo pasikartojančių temų. Jos apima dekonstrukciją, griaunamas tradicijas ir asimetriją, sulietą su kaspinų, gėlių ir žirnelių žavesiu, o kiekvienas drabužis pasiūtas specialiai šiam išskirtiniam mados renginiui. Trečius metus iš eilės Kostiumų instituto labdaros renginyje dalyvaujanti „H&M“ ypač džiaugiasi šia tema, nes ji su „Comme des Garçons“ bendradarbiavo kurdama 2008 m. „H&M“ kolekciją.

„H&M“ buvo garbė kurti šiuos drabužius, įkvėptus Rei Kawakubo / „Comme des Garçons“, vienos iš svarbiausių ir įtakingiausių dizainerių. Kiekvienas „H&M“ drabužis pasiūtas individualiai, omenyje turint tiek R. Kawakubo kūrybos pasaulį, tiek mūsų svečių stilių“, – pasakojo Pernilla Wohlfahrt, „H&M“ dizaino ir kūrybinė vadovė.

Bendradarbiavimas su „H&M“ buvo neįtikėtina ir unikali patirtis. Įvaizdis, kurį sukūrėme, man yra labai ypatingas, tad nekantrauju pasidalinti šiuo momentu su visais. Kartu su „H&M“ dizaino komanda įkūnijome šių metų temą – nuo dramatiško šleifo iki Kawakubo veido. Tai taip įkvepia!“, – pasakoja Nicki Minaj.