2018 03 01

H&M | Pavasario ir vasaros sezono kolekcija

Vasario 28 d. Paryžiaus mados savaitėje buvo pristatyta 2018 m. pavasario ir vasaros sezono „H&M Studio“ kolekcija, kurią įkvėpė urbanistinė Japonijos elegancija ir jai būdingas minimalizmas. Kolekcija pristatyta „pamatyk dabar – įsigyk dabar“ (angl. see now, buy now) formatu.

Renginyje Paryžiaus dekoratyvinės dailės muziejus virto šiuolaikine archetipinio Japonijos interjero variacija su garsiaisiais tatamiais ir didingomis ikebanos meno kompozicijomis. Garbingi svečiai, tarp kurių buvo aktorė Naomie Harris, modeliai Alexa Chung bei Joan Smalls, pirmiausia buvo pavaišinti įmantria japoniška vakariene, po kurios juos pasitiko didingas mados šou.

„H&M Studio“ kolekcijoje vyravo švarūs siluetai, rami nuotaika ir įstabūs abstrakčios stilistikos raštai, sukurti japoniškų hieroglifų motyvais. Tikslaus pasiuvimo darbo apranga, laisvai besiplaikstančios medžiagos ir stambūs mezginiai – taip kolekcijoje buvo ieškoma pusiausvyros tarp minimalistinio dizaino, išgrynintų spalvų ir dinamikos. Ant podiumo susirinko neregėtai gausus būrys įvairiausių modelių nuo garsenybių iki naujų veidų mados pasaulyje: Adwoa Aboah, Amber Valletta, Grace Elisabeth ir Edie Campbell. Iškart po pristatymo sceną sudrebino šokėjų grupė „Strawhatz“, sužavėjusi 200 kviestinių svečių nepaprastai dinamišku pasirodymu.

„Buvo jaudinamai gražu ant podiumo stebėti japonų kultūros įkvėptus masyvius raštus ir išraiškingas spalvas, įrėmintas švarių silueto linijų. Dekoracijų, stalo reikmenų ir kitų šou elementų unikalumą vainikavo tyli elegancija, kuri buvo juntama kiekvienoje detalėje. Nekantravome sužinoti, kaip kolekcijos modeliai atgys klientų iš įvairiausių pasaulio kampelių garderobuose“, – dalijasi įspūdžiais Pernilla Wohlfahrt, „H&M“ dizaino skyriaus vadovė.

„H&M Studio“ kolekcija – tai pagrindinė sezoninė „H&M“ kolekcija, kurią kuria speciali atsidavusių dizainerių komanda. Visa moteriškų ir vyriškų drabužių kolekcija iškart po pristatymo pasirodė internetinėje prekyboje, o atrinktose parduotuvėse, tarp kurių – ir „H&M“ parduotuvė PC „GO9“, Vilniuje, ją galima įsigyti nuo kovo 1 d.