2018 02 13

H&M | LIETUVIŲ MODELIS GIEDRĖ DUKAUSKAITĖ TAPO PRABANGIOS KOLEKCIJOS VEIDU

H&M Conscious Exclusive“ ir toliau stebina tvarios mados galimybėmis. 2018 m. kolekcija skirta Švedijos menų ir amatų judėjimui pagerbti, o kolekcijoje pasirodo iš perdirbtų žvakių pagaminti aksesuarai ir iš žuvų tinklų bei kitų nailono atliekų pasiūtos suknelės. Vienu iš kolekcijos kampanijos veidų šiemet pirmą kartą tapo viena žymiausių lietuvių modelių pasaulyje Giedrė Dukauskaitė.

Tai bus septintoji „H&M Conscious Exclusive“ kolekcija, kurią sudarys rinktiniai prabangūs drabužiai. Šia kolekcija pažymima naujo sezono pradžia ir atkreipiamas dėmesys į tvarios mados galimybes bei naujoves. Šalia TENCEL™, perdirbto poliesterio ir organinio lino „H&M“ džiaugiasi šioje kolekcijoje galėdama pristatyti ECONYL® ir perdirbtą sidabrą. Iš ECONYL® išaustas lengvas permatomas audinys, iš jo pasiūta nuostabaus grožio balta nėriniuota vestuvinė suknelė ir romantiška pilkai mėlyna nėriniuota trumpa suknelė ilgomis rankovėmis. O iš perdirbto sidabro pagaminti subtilūs meno ir amatų judėjimo įkvėpti papuošalai, atitinkantys kolekcijos stilistiką.

„Naujovės tvarių medžiagų gamybos srityje nenustoja stebinti. Perdirbtas sidabras gaminamas iš metalo laužo užtikrinant minimalų poveikį aplinkai, o ECONYL® yra tik iš nailono atliekų išausta medžiaga, pasitelkus tokį būdą palaikomas siekis mažinti vandenynų taršą. Gaminant „H&M Conscious Exclusive“ kolekcijos audinius naujausios technologijos derinamos su laiko patikrintomis technikomis ir taip pasiekiama stulbinančių rezultatų“, – pasakoja Ann-Sofie Johansson, „H&M“ kūrybinė patarėja.

„H&M Conscious Exclusive 2018“ kolekcija įkvėpta XIX a. ir XX a. pradžios švedų menininkų Karinos ir Carlo Larssonų darbų. „H&M Conscious Exclusive“ kūrėjų komanda, pasitelkusi „Lilla Hyttnäs“ vasarnamio, kuriame iškabinti nuostabūs paveikslai ir gobelenai, idėją, sukūrė originalių, dailiai pasiūtų moteriškų drabužių, batų ir aksesuarų kolekciją, pagamintą iš tvarių medžiagų.

2018 m. „H&M Conscious Exclusive“ kampanijos, kurią fotografavo mados fotografas Mikael Jansson, veidais tapo Giedrė Dukauskaitė, Aamito Lagum bei Christy Turlington Burns, pasaulinio garso modelis ir motinų sveikatos organizacijos „Every Mother Counts“ įkūrėja.

„H&M Conscious Exclusive“ kolekcija atrinktose „H&M“ parduotuvėse visame pasaulyje, tarp kurių – ir „H&M“ parduotuvė PC „GO9“, Vilniuje, bei internetinėje parduotuvėje pasirodys 2018 m. balandžio 19 d.