2017 03 30

H&M | CONSCIOUS EXCLUSIVE 2017 kolekcija

Tvarumo grožį demonstruojanti H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE 2017 kolekcija atkeliauja į GO9 !

Nuo balandžio 20 d. kolekciją Lietuvoje bus galima įsigyti tik @ GO9 arba internetu. Visi kolekcijos gaminiai pagaminti iš tvaresnių medžiagų, įskaitant „BIONIC®“ – poliesterį, kuris gaminamas tik iš perdirbtų į krantą išmetamų atliekų.

„Kurdami šių metų „H&M Conscious Exclusive“ kolekciją, galvojome ne tik apie atskirų jos dalių išvaizdą, bet ir apie tai, kaip jos yra jaučiamos ir kaip dera tarpusavyje. Tai kolekcija, kuri patenkina visus mūsų jausmus, įskaitant ir troškimą būtų tvariems visoje savo veikloje“, – pasakoja Pernilla Wohlfahrt, „H&M“ dizaino vadovė ir kūrybos direktorė.

Kiekviena „Conscious Exclusive“ kolekcijos moterims dalis dvelkia pavasario gaivumu ir atspindi tvarumo esmę. Pavyzdžiui, lengvutė suknelė iš besiplaikstančių klosčių yra sukurta iš „BIONIC®“ – poliesterio, gaminamo iš perdirbtų į krantą išmetamų atliekų. Nukopijuoti ir išspaudinti bijūnų ir mimozų atvaizdai vėliau iškreipiami, tokiu būdu sukuriant svajingus raštus, o minkšto audinio švarke išsiuvinėtas svajingos moters atvaizdas.

H&M Conscious Exclusive“ kolekcija – puikus pavyzdys, kad kuriant tobulą stilių tuo pačiu metu galima galvoti ir apie planetos išsaugojimą. Tai ypatingai laukiama kolekcija, kurios iš tvarių medžiagų pagamintus drabužius norėsite dėvėti ir ateinantį sezoną“, – teigia Natalia Vodianova, šios kampanijos veidas.