2018 04 18

Ekologiški, švieži, saulėje sunokę apelsinai!

Pietų Sicilijoje ekologiškame sertifikuotame ūkyje užauginti švieži apelsinai. Tik saulėje sunokę! Nuskinti 2018 m. balandžio 3 d.

Šie vaisiai yra ne tik nepurkšti fungicidais, kurie naudojami siekiant ilgai išlaikyti prekinę išvaizdą, bet taip pat augimo metu medžiai, žiedai ir vaisiai neapdorojami pesticidais, augimo hormonais ar kitomis cheminėmis priemonėmis, kaip įprastai auginami vaisiai. Auginimą ir laikymą be pesticidų užtikrina tik ekologiškumo sertifikatas.

„Livinn – sveiki produktai“ siūlo tik sertifikuotus ekologiškus apelsinus.

Kitas esminis veiksnys yra saulė. Visi žinome, kad vertingiausi bei skaniausi yra saulėje sunokę vaisiai. Labai svarbu, kad produktai neapdoroti chemikalais, tačiau net ekologiškumo sertifikatas nereiškia, kad vaisiai skinami sunokę. Didiesiems prekybos tinklams ypač svarbu, kad vaisiai kuo ilgiau išlaikytų gražią išvaizdą lentynose, nes konkurencija verčia visada jų turėti. Kaip tai pasiekiama? Dažniausiai vaisiai skinami dar žali ir purškiami apsauginėmis priemonėmis, o noksta transportavimo metu arba papildomai apdorojami greitam nokimui skirtomis dujomis. Taip pat labai svarbu, kad būtų kuo mažiau tarpininkų, perpardavėjų ir sandėliavimo vietų.

„Livinn – sveiki produktai“ veža tik saulėje nokusius vaisius tiesiai iš sertifikuoto augintojo be jokių tarpininkų.

Sezoniškumas – vežame tik sezoninius tuo metu derančius vaisius. Negarantuojame, kad turėsime visuomet, tačiau užtikriname, kad vaisius atvežame iškart tik juos nuskynus.